Kutsume osalema talvises matkamängus koolidele-lasteaedadele!

TULE JA OSALE VVV TALVISES MATKAMÄNGUS 2014!

REGISTREERI KOHE!

Ootame taas registreerima ja osalema VVV matkamängus kõiki koole ja lasteaedu. 

Kõikidele mängus osalenud klassidele/lasteaedadele on kingituseks loodusraamat ja 15 parimale matkagrupile auhinnamatk VVV radadel koos transpordi kompensatasiooniga  77 EUR.

Registreeri osalema juba täna!

Kuidas matkamängus osaleda ning kuidas registreerida saad teada matkamängu kodulehelt http://www.vvvs.ee/90/

Matkamängus osalemiseks ei pea kuhugi sõitma. Matkamiseks võib valida ükskõik millise kooli või lasteaia lähedal oleva matkaraja. Matkamängus saab õpilaste grupp osaleda matkates kasvõi kooli omal matkarajal. Matkamise käigus võib läbi viia ka õuesõppe tunni. Oluline on aga matkas osalemisel kokkuvõtte koostamine, milleks võib kasutada matkal tehtud fotosid, joonistusi, kirjutisi jms. Valminud matkamängu kokkuvõte palume panna ülesse VVV matkamängu kodulehele. Kes soovib aga koostada põhjalikumat kokkuvõtet, võib selle edastada meile posti teel.

Valminud kokkuvõtetest valib SA välja 15 parimat, kellele on auhinnaks õppeprogramm või matk VVV retkejuhiga VVV matkaradadel ning LISAKS TRANSPORDI KOMPENSATSIOONIGA 77 eur.  Auhinnamatka võitjad saavad soovi korral külastada ka meie uut loodusmaja Vapramäel ja tutvuda sealse loodusekspositsiooniga. Seega on see, milline on kokkuvõte küllalt oluline. Kõik grupid saavad auhinnaks mängus osalemise eest ühe loodusraamatu grupi kohta. Loodusraamatud toimetab kätte VVV SA.

Matkamängul saab osaleda  kuni 31. märtsini 2014.

Matka kokkuvõtte peab VVV SA-sse jõudma 1. aprilliks 2014.

Matkamängu suureks plussiks on see, et matka toimumise aja saab iga lasteaiarühm või kooliklass ise vabalt valida. Kui täna sajab paduvihma või kraadiklaas näitab suurt külma, saab lihtsalt leppida lastega kokku uus matkapäeva aeg.

  • Matkamängus saavad osaleda
    • Lasteaiarühmad
    • Algklassid
    • Põhikooli klassid
    • Gümnaasiumi klassid
  • Huviringid, noortekeskused jms

Osalevate klasside ja lasteaiarühmaade hulk ühest lasteaiast/koolist ei ole piiratud.

Matkamängu läbiviimist toetab SA Keskkonnainvesteeringute Keskus

Lisainfo VVV SA matkamängu kodulehel http://www.vvvs.ee/90/

Ja meilil sihtasutus@vvvs.ee

MÕNUS ON TALVEL MATKATA!

Edastas Gea Järvela

VVV SA juhatuse esimees