VVV matkamäng koolidele/lasteaedadele 2018

KUTSUME KOOLI JA LASTEAEDU OSALEMA VVV TALVISES MATKAMÄNGUS – 2018!
REGISTREERI KOHE!

VVV matkamängu idee seisneb selles, et kutsuda matkama ja õues õppima Lõuna-Eesti koole ja lasteaedu, kuid kindlasti ei öelda osalemissoovi korral ära ka lasteasutustele kaugemalt.
Matkamängu teema on säästev tarbimine ja elurikkus. Lisaks teemale on seekordne matkamäng erakordne – pühendatud EV 100 aastapäevale. Kuidas EV juubeliaasta teema matkamängu ja looduses õppimisega siduda, jääb iga osaleva klassi/rühma otsustada. Seekord püüame ka kokku lugeda kõikide osalejate läbitud kilomeetrid kokku, seetõttu on oluline hilisemas kokkuvõttes kindlasti lisada ka matkatud raja pikkus ja osalejate arv.
Matkamiseks võib valida ükskõik millise kooli või lasteaia lähedal oleva matkaraja. Matkamängus saab õpilaste grupp osaleda matkates kasvõi kooli omal matkarajal. Matkamise käigus võib läbi viia ka õuesõppe tunni. Oluline on aga matkas osalemisel kokkuvõtte koostamine, milleks võib kasutada matkal tehtud fotosid, joonistusi, kirjutisi jms. Valminud matkamängu kokkuvõte palume panna ülesse VVV matkamängu kodulehele. Kes soovib aga koostada põhjalikumat kokkuvõtet, võib selle edastada meile posti teel.
Valminud kokkuvõtetest valib SA välja 15 parimat, kellele on auhinnaks õppeprogramm või matk VVV retkejuhiga VVV matkaradadel koos transpordi kompenseerimisega 75 euro ulatuses. Kõik grupid saavad auhinnaks mängus osalemise eest ühe loodusraamatu grupi kohta.
Matkamängu võitjad saavad valida sobiva programmi või matka VVV SA olemasolevate programmide/matkade hulgast.
Lisainfo leiad ja registreerida saad matkamängu lehel: http://www.vvvs.ee/90/
Matku saab sisestada kuni 31. märtsini 2018!
Matkamängu läbiviimist toetavad Vapramäe-Vellavere-Vitipalu Sihtasutus ja SA Keskkonnainvesteeringute Keskus
Jääme ootama põnevaid matkakirjeldusi!

Gea Järvela
Vapramäe-vellavere-Vitipalu SA
tel 5088359

Jäta kommentaar