Vapramäest

Vapramäe loodusmaja asub Tartumaal, Nõo vallas, Vissi külas, Jõhvi-Tartu-Valga maantee Vapramäe bussipeatuse vahetus läheduses. Loodusmaja juures on olemas parkla ja siit algab ka matkarada.

Loodusmaja on piisavalt suur, et vastu võtta kooli- ja lasteaialapsi, peresid ning loodushuvilisi gruppe, samas piisavalt väike, et end siin tunda koduselt ja mugavalt. Siin on võimalik uurida ekspositsiooni õppides loodust tundma läbi erinevate mängude, vaadata loodusraamatuid  või   õppevahendite abil tegeleda tõsisema uurimustööga.

Vapramäe loodusmaja valmis 2012. aastal Euroopa Regionaalarengu Fondi toel. Toetust vahendas SA Keskkonnainvesteeringute Keskus (KIK).


Loe edasi

TOIMUMAS

Kõik üritused

16. juunil kell 11.00 PÕNNIMATK PEEDUL Ootame väikesele jalutuskäigule 1-3 aastaseid lapsi oma vanematega. Matkame, teeme eakohaseid tegevusi ning tunneme rõõmu ehedast metsarajast. Matk kestab u 1,5 h. Kogunemine Peedu lasteaia parklas. Retkejuhid Liina Luure ja Anna-Liisa Peterson. Registreerimine tel 58167889 või annaliisa.peters@gmail.com. Matkapäev toimub Vapramäe-Vellavere-Vitipalu Sihtasutuse toel.

1 month tagasi

ILM

LÖÖ KAASA!